Potíria kai fiales Διακοσμητικό βάζο 'Beauty' 212 ml, στόμιο: twist-off (TO 58)
Κωδικός άρθρου : 100007260
Διακοσμητικό βάζο 'Beauty' 212 ml, στόμιο: twist-off (TO 58)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,83 €
30
0,80 €
3%
60
0,78 €
6%
105
0,77 €
7%
210
0,62 €
25%
405
0,60 €
27%
855
0,57 €
31%
2.565
0,50 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,83 € 0,83 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το κομψό ντιζάιν ποτήρι «Beauty» των 212 ml μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Το βάζο είναι ιδανικό για διακοσμητική αποθήκευση μελιού, μουστάρδας, μαρμελάδων κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 212 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 212 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 71 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 190 g |
| ύψος | 116 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το κομψό ντιζάιν ποτήρι «Beauty» των 212 ml μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Το βάζο είναι ιδανικό για διακοσμητική αποθήκευση μελιού, μουστάρδας, μαρμελάδων κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 212 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 212 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 71 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 190 g |
| ύψος | 116 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























