Potíria kai fiales 720 ml Konservenglas II, Mündung: Twist-Off (TO 82)
Κωδικός άρθρου : 100040620
720 ml Konservenglas II, Mündung: Twist-Off (TO 82)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,78 €
20
0,76 €
2%
50
0,73 €
6%
100
0,72 €
7%
250
0,58 €
25%
500
0,57 €
26%
1.000
0,54 €
30%
2.212
0,47 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,78 € 0,78 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βάζο κονσερβοποίησης 720 ml είναι κατάλληλο για όλους τους τύπους κονσερβοποιημένων τροφίμων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 720 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 720 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 90 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 280 g |
| ύψος | 142,1 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βάζο κονσερβοποίησης 720 ml είναι κατάλληλο για όλους τους τύπους κονσερβοποιημένων τροφίμων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 720 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 720 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 90 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 280 g |
| ύψος | 142,1 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























