Estal 700 ml Glasflasche 'Clarior', Mündung: Kork

| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 725 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 91,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Flint Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 800 g |
| ύψος | 250 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 725 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 91,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Flint Wild Glass |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 800 g |
| ύψος | 250 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Σύνδεση

Estal Wild Glass®
Η Estal είναι πρωτοπόρος στον τομέα των βιώσιμων γυάλινων συσκευασιών και προσφέρει 100% ανακυκλώσιμες λύσεις που αντανακλούν την ουσία κάθε μάρκας. Η καινοτόμος προσέγγιση της εταιρείας δείχνει μεγάλο σεβασμό για τη φύση και επεκτείνει τα όρια του σχεδιασμού και της ποιότητας.
Το Wild Glass® της Estal είναι μια πρωτοποριακή, βιώσιμη λύση συσκευασίας που κατασκευάζεται από 100% ανακυκλωμένο γυαλί (PCR - Post Consumer Recycled). Δείχνει ατέλειες και προσφέρει μοναδικές φυσικές αποχρώσεις όπως Wild Flint και Wild Dark με ελάχιστα απόβλητα. Ιδανικό για αποστάγματα, κρασιά και γκουρμέ προϊόντα, το Wild Glass® συνδυάζει χειροποίητη αυθεντικότητα με σύγχρονη ακρίβεια και καλύπτει τις απαιτήσεις για φιλικό προς το περιβάλλον σχεδιασμό.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.


















