Potíria kai fiales 500 ml Glasflasche 'Cube', quadratisch, geeist, Mündung: Kork
Κωδικός άρθρου : 100038930
500 ml Glasflasche 'Cube', quadratisch, geeist, Mündung: Kork
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,56 €
50
4,30 €
5%
100
4,19 €
8%
416
3,31 €
27%
832
3,19 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,56 € 4,56 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι 500 ml «Cube» ξεχωρίζει με τον χαρακτηριστικό, κυβοειδή σχεδιασμό του, που αναβαθμίζεται από μια ματ, παγωμένη επιφάνεια. Αυτός ο συνδυασμός καθαρών γραμμών και διακριτικού ματ φινιρίσματος προσδίδει στο μπουκάλι μια κομψή, σύγχρονη εμφάνιση, που ενσωματώνεται με στυλ σε ράφια πώλησης και παρουσίασης, αναδεικνύοντας τα προϊόντα σας με υψηλή ποιότητα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 91 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 727 , 730 g |
| ύψος | 118 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19–23×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι 500 ml «Cube» ξεχωρίζει με τον χαρακτηριστικό, κυβοειδή σχεδιασμό του, που αναβαθμίζεται από μια ματ, παγωμένη επιφάνεια. Αυτός ο συνδυασμός καθαρών γραμμών και διακριτικού ματ φινιρίσματος προσδίδει στο μπουκάλι μια κομψή, σύγχρονη εμφάνιση, που ενσωματώνεται με στυλ σε ράφια πώλησης και παρουσίασης, αναδεικνύοντας τα προϊόντα σας με υψηλή ποιότητα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 91 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 727 , 730 g |
| ύψος | 118 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19–23×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.
























