Potíria kai fiales 500 ml Glasflasche Apotheker 'Jimmy', sechseckig, braun, Mündung: Kork

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Diese braune 500 ml sechseckige Apothekerflasche 'Jimmy' ist ein absolutes Highlight unter unseren Apothekerflaschen. Sie beschützt mit ihrer Farbe ihren Inhalt vor Lichteinflüssen. Eine hochwertige, außergewöhnliche Flasche für Schnäpse, Liköre, Essenzen und sonstige Tinkturen! Exklusiv im Flaschenland erhältlich!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 516 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 75,8 mm |
| Σχήμα - Βάση | Εξάγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 450 g |
| ύψος | 180 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 18 mm |
Σύνδεση
Diese braune 500 ml sechseckige Apothekerflasche 'Jimmy' ist ein absolutes Highlight unter unseren Apothekerflaschen. Sie beschützt mit ihrer Farbe ihren Inhalt vor Lichteinflüssen. Eine hochwertige, außergewöhnliche Flasche für Schnäpse, Liköre, Essenzen und sonstige Tinkturen! Exklusiv im Flaschenland erhältlich!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 516 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 75,8 mm |
| Σχήμα - Βάση | Εξάγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 450 g |
| ύψος | 180 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 18 mm |
Σύνδεση
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.




