Potíria kai fiales 330 ml Universalflasche, Glas, Mündung: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100038910
330 ml Universalflasche, Glas, Mündung: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,98 €
72
0,91 €
7%
120
0,90 €
8%
264
0,88 €
10%
768
0,84 €
14%
1.560
0,76 €
22%
3.078
0,59 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,98 € 0,98 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η γενική φιάλη MCA των 330 ml είναι ευέλικτη - και σε χαμηλή τιμή. Κατάλληλο για χυμό, λικέρ, σιρόπι, λεμονάδα, αναψυκτικά, αλκοολούχα ποτά κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 350 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 61,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 226 , 245 g |
| ύψος | 223 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η γενική φιάλη MCA των 330 ml είναι ευέλικτη - και σε χαμηλή τιμή. Κατάλληλο για χυμό, λικέρ, σιρόπι, λεμονάδα, αναψυκτικά, αλκοολούχα ποτά κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 350 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 61,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 226 , 245 g |
| ύψος | 223 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























