Potíria kai fiales 250 ml Glasflasche 'Rocky', antikgrün, Mündung: Kork

| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 266 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 53 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Μπλε γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 285 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 266 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 53 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Μπλε γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 285 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
Σύνδεση

Μπουκάλι γυάλινο 250 ml 'Rocky' – κομψό, λειτουργικό και πολυχρηστικό
Η σειρά προϊόντων "Rocky" από το Flaschenland περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας γυάλινα μπουκάλια 250 ml σε κομψό αντι-πράσινο σχέδιο με πρακτικό φελλό. Αυτά τα δοχεία ξεχωρίζουν για την πολυχρηστικότητά τους και τις πρώτης κατηγορίας ιδιότητες υλικού. Τα γυάλινα μπουκάλια της σειράς "Rocky" είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό γυαλί που αντέχει σε κρύο και ζέστη, είναι κατάλληλα για φούρνο μικροκυμάτων και φούρνο, καθώς και για πλυντήριο πιάτων. Χάρη στην αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία, το περιεχόμενο και το μπουκάλι παραμένουν προστατευμένα ακόμη και υπό την επίδραση του φωτός. Με χωρητικότητα 250 ml και στρογγυλό σχήμα, προσφέρουν ένα ελκυστικό και λειτουργικό σχέδιο, ιδανικό για την αποθήκευση ξυδιού, λαδιού, λικέρ, αποσταγμάτων και τσίπουρου. Η φελλοστόμη εξασφαλίζει ασφαλή αποθήκευση.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.



