Potíria kai fiales 200 ml Glasflasche 'Schneemann', Mündung: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100039600
200 ml Glasflasche 'Schneemann', Mündung: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,98 €
20
2,88 €
3%
50
2,80 €
6%
100
2,74 €
8%
250
2,22 €
25%
460
2,15 €
27%
920
2,08 €
30%
1.840
1,78 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Η γυάλινη φιάλη 'Schneemann' 200 ml με βιδωτό καπάκι είναι ιδανική για λικέρ και ποτά. Το μοναδικό της σχέδιο δημιουργεί εορταστική ατμόσφαιρα και την καθιστά το τέλειο δώρο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 214 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 75,5 mm |
| Σχήμα - Βάση | Χιονάνθρωπος |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 135 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η γυάλινη φιάλη 'Schneemann' 200 ml με βιδωτό καπάκι είναι ιδανική για λικέρ και ποτά. Το μοναδικό της σχέδιο δημιουργεί εορταστική ατμόσφαιρα και την καθιστά το τέλειο δώρο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 214 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 75,5 mm |
| Σχήμα - Βάση | Χιονάνθρωπος |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 135 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.





