Potíria kai fiales 200 ml Glasflasche 'Schneeflocke', Mündung: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100039610
200 ml Glasflasche 'Schneeflocke', Mündung: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,89 €
20
2,81 €
2%
50
2,73 €
5%
100
2,67 €
7%
250
2,17 €
24%
500
2,10 €
27%
1.274
2,03 €
29%
2.548
1,74 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,89 € 2,89 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ανακαλύψτε το μπουκάλι γυαλιού 'Χιονονιφάδα' 200 ml με καπάκι βιδωτό, ιδανικό για λικέρ και ποτά. Το μοναδικό του σχέδιο προσφέρει εορταστική κομψότητα, τέλειο για ειδικές περιστάσεις ή ως δώρο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 212 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 112 mm |
| Σχήμα - Βάση | Χιονονιφάδα |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 122 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ανακαλύψτε το μπουκάλι γυαλιού 'Χιονονιφάδα' 200 ml με καπάκι βιδωτό, ιδανικό για λικέρ και ποτά. Το μοναδικό του σχέδιο προσφέρει εορταστική κομψότητα, τέλειο για ειδικές περιστάσεις ή ως δώρο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 212 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 112 mm |
| Σχήμα - Βάση | Χιονονιφάδα |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 122 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.





