Potíria kai fiales 200 ml Glasflasche 'Küken', Mündung: Kork

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ανακαλύψτε το μαγευτικό γυάλινο μπουκάλι των 200 ml με το χαριτωμένο σχέδιο κοτοπουλάκι! Η λεπτομερής ανάγλυφη διακόσμηση θυμίζει ένα φρεσκοεκκολαπτόμενο κοτοπουλάκι – ένα πραγματικό στολίδι σε κάθε τραπέζι. Ιδανικό ως δώρο, για ειδικές περιστάσεις ή ως πρωτότυπη συσκευασία για σπιτικά λικέρ, σιρόπια και άλλα.
Το μπουκάλι κλείνει με έναν κομψό φελλό με λαβή.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 208 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 52 , 76 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Kotopouli |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 325 g |
| ύψος | 128,3 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 16 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Ανακαλύψτε το μαγευτικό γυάλινο μπουκάλι των 200 ml με το χαριτωμένο σχέδιο κοτοπουλάκι! Η λεπτομερής ανάγλυφη διακόσμηση θυμίζει ένα φρεσκοεκκολαπτόμενο κοτοπουλάκι – ένα πραγματικό στολίδι σε κάθε τραπέζι. Ιδανικό ως δώρο, για ειδικές περιστάσεις ή ως πρωτότυπη συσκευασία για σπιτικά λικέρ, σιρόπια και άλλα.
Το μπουκάλι κλείνει με έναν κομψό φελλό με λαβή.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 208 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 52 , 76 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Kotopouli |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 325 g |
| ύψος | 128,3 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 16 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















