Potíria kai fiales 100 ml Medizinflasche, Glas, braun gefrostet, Mündung: DIN 18
Κωδικός άρθρου : 100039340
100 ml Medizinflasche, Glas, braun gefrostet, Mündung: DIN 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,46 €
44
1,37 €
6%
48
1,28 €
12%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,46 € 1,46 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ανακαλύψτε το φιαλίδιο 100 ml από καφέ ματ γυαλί. Κομψό και πρακτικό, ιδανικό για ασφαλή αποθήκευση. Τέλειο για καθημερινή χρήση στα σταγόνες και ιατρικά προϊόντα. Ανθεκτικό και κομψό – ένας απαραίτητος σύντροφος.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 110 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 47 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 103 g |
| ύψος | 95 mm |
| Χρώμα | Καφέ ματ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ανακαλύψτε το φιαλίδιο 100 ml από καφέ ματ γυαλί. Κομψό και πρακτικό, ιδανικό για ασφαλή αποθήκευση. Τέλειο για καθημερινή χρήση στα σταγόνες και ιατρικά προϊόντα. Ανθεκτικό και κομψό – ένας απαραίτητος σύντροφος.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 110 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 47 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 103 g |
| ύψος | 95 mm |
| Χρώμα | Καφέ ματ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















